Textová verzia
Utorok 27. jún 2017

Medzinárodný strojársky kooperačný deň 2016

29.04.2016 11:51

Medzinárodný strojársky kooperačný deň 2016Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) organizuje dňa 25. mája 2016 ďalšie podujatie v rámci projektu SARIO Business Link - Medzinárodný strojársky kooperačný deň 2016 (MSKD).
MSKD je oficiálne sprievodné podujatie v rámci 23. Medzinárodného strojárskeho veľtrhu, ktorý sa uskutoční v priestoroch Výstavného areálu Agrokomplex v Nitre.

Medzinárodný strojársky kooperačný deň 2016 je zameraný na podnikateľské subjekty, ktoré ponúkajú alebo hľadajú technológie, nástroje a riešenia ich výrobkov, služieb, vývoja a výrobných procesov, alebo obchodnej a kooperačnej činnosti v oblasti strojárstva a naň nadväzujúcich produkčných odvetví.

Podujatie poskytne príležitosť na prezentáciu spoločností a výrobného portfólia a na nadviazanie nových obchodných kontaktov a vzájomnej spolupráce počas B2B rokovaní s potenciálnymi partnermi zo Slovenska a ďalších európskych krajín.

Súčasťou kooperačného dňa je odborná konferencia Trendy v strojárstve, počas ktorej na základe analýzy a diskusie predstaviteľov štátu a podnikateľov budú identifikované aktuálne trendy v strojárskom priemysle a opatrenia na zvýšenie konkurencieschopnosti a exportnej výkonnosti slovenských firiem.

Registrujte sa do 10. mája 2016.

Viac informácií nájdete na: http://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/medzinarodny-strojarsky-kooperacny-den-2016


Zdroj: MHSR Späť »
Správy podľa zadaných kritéri:
Začiatok stránky