Textová verzia
Nedeľa 25. jún 2017

Pozvánka na seminár Hospodárne s teplom a elektrinou v domácnosti

01.06.2015 17:14

Pozvánka na seminár Hospodárne s teplom a elektrinou v domácnostiZaujíma vás ako využívať teplo a elektrinu, aby boli účty za energiu čo najnižšie? Pozývame vás na seminár Hospodárne s teplom a elektrinou v domácnosti, ktorý Slovenská inovačná a energetická agentúra organizuje 8. júna 2015 v Košiciach.

Podujatie je určené pre všetkých, ktorým záleží na tom, aby sa energiou neplytvalo. Na podujatí sa dozvedia, ako sa zorientovať v údajoch o spotrebe tepla, aké sú základné pravidlá pri rozpočítavaní nákladov na teplo v bytovom dome, ale aj ako znížiť spotrebu energie. Prednášky sú pripravené aj pre tých, ktorí zvažujú, či sa pustiť do zatepľovania bytového domu alebo ich ešte len čaká vyregulovanie vykurovacej sústavy. Hovoriť sa bude aj o možných úsporách elektriny v domácnosti, ale aj povinnostiach bytových domov súvisiacich s využívaním energie.

Vstup na seminár, ktorý sa uskutoční v hoteli Yasmine v Košiciach od 9. h, je bezplatný. Podmienkou využitia bezplatného vstupu na podujatie je registrácia. Ak na seminár ešte nie ste zaregistrovaní, využite online elektronický formulár. Vzhľadom na obmedzené kapacity odporúčame záujemcom prihlásiť sa čím skôr.

Podujatie je pripravené v rámci projektu bezplatného energetického poradenstva ŽIŤ ENERGIOU, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. Bezplatné energetické poradenstvo môžu využiť obyvatelia Košíc a okolia aj telefonicky, e-mailom alebo osobne priamo v poradenskom centre ŽIŤ ENERGIOU, ktoré sa nachádza na Krivej ulici 18 v Košiciach. Termín konzultácií je potrebné si vopred dohodnúť na bezplatnej telefónnej linke 0850 199 399, prípadne na t. č. 0917 925 708 alebo e-mailom na adrese poradenstvo.ke@siea.gov.sk.

Podrobnejšie informácie na linke http://www.siea.sk/uvod-aktuality/c-8951/pozvanka-na-seminar-hospodarne-s-teplom-a-elektrinou-v-domacnosti/


Zdroj: Slovenská inovačná a energetická agentúra Späť »
Správy podľa zadaných kritéri:
Začiatok stránky