Textová verzia
Pondelok 26. jún 2017

Slovenská kooperačná burza Nitra 2017

12.04.2017 09:32

Slovenská kooperačná burza Nitra 2017Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pre Vás pripravila ďalšie podujatie zo série SARIO Business Link – Slovenská kooperačná burza Nitra 2017, ktoré sa bude konať dňa 24. mája 2017 v pavilóne K, výstaviska Agrokomplex v Nitre rámci 24. Medzinárodného strojárskeho veľtrhu.

Slovenská kooperačná burza NITRA 2017 je subkontraktačné podujatie zamerané na podnikateľské subjekty, ktoré ponúkajú alebo hľadajú technológie, nástroje a riešenia ich výrobkov, služieb, vývoja a výrobných procesov, alebo obchodnej a kooperačnej činnosti v oblasti strojárstva a naň nadväzujúcich produkčných odvetví.
 
V tomto roku Vás čaká panelová diskusia v odbornej garancii Revue Priemyslu na tému „Ako inteligentný priemysel mení tradičné strojárstvo“,  seminár a workshop v garancii MH SR na tému Možnosti podpory zo štrukturálnych fondov z operačného programu Výskum a inovácie v gescii MH SR – aktuálne vyhlásené výzvy, ďalšie plánované výzvy v roku 2017 a počas celého dňa budú prebiehať B2B rokovania podľa vopred pripravených harmonogramov ako i atraktívny sprievodný program partnerov podujatia.
  • Ponúknite alebo získajte technológie, nástroje, riešenia, výrobky a služby v oblasti strojárstva
  • Prezentujte vaše inovatívne nápady v oblasti strojárskej výroby a pritiahnite pozornosť možných partnerov na spoluprácu
  • Zoznámte sa s perspektívnymi partnermi v rámci jedného dňa, znížite množstvo času a financií na hľadanie nových partnerov
  • Zapojte sa do diskusie o trendoch v strojárstve
  • Nájdite partnerov pre nové kontrakty
Registrácia na podujatie je otvorená do 10.mája 2017.

Späť »
Správy podľa zadaných kritéri:
Začiatok stránky