20. 02. 2020

Expozícia EKOMOBILITA a SLOVENSKO l DOBRÝ NÁPAD na Autosalóne 2020

Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky (MH SR) a Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) vás pozývajú na expozíciu EKOMOBILITA a SLOVENSKO l DOBRÝ NÁPAD.

Dátum: 21. - 26. apríl 2020
Miesto: Incheba Expo Bratislava, Hala B.0
Organizátor: SARIO, MH SR
Kontakt: marketing@sario.sk
 

Hlavným posolstvom je osveta v rámci témy elektromobilita, alternatívne  palivá a pohony, podpora rozvoja trhu s alternatívnymi palivami za zníženie emisií CO2 a zlepšenie kvality ovzdušia. Expozícia ponúka príležitosť nahliadnuť aj do zákulisia vedy a výskumu na Slovensku v odvetví, ktoré sa musí opierať o výsledky najnovšieho vedeckého bádania a ukazuje potenciál našich inovátorov.  

Počas medzinárodného salónu automobilov AUTOSALÓN 2020, ktorý sa koná 21. apríla -26. apríla 2020 v areáli Incheba Expo Bratislava, sa v hale B.0 na ploche viac ako 600 m2 môžete tešiť na:

  • exkluzívne exponáty a  zástupcov a expertov významných spoločností, štátnych inštitúcií a univerzít,
  • relevantné informácie o aktuálnej a plánovanej podpore nabíjačiek pre elektromobily pre obce, mestá aj podnikateľov,
  • o plánoch podpory rozvoja a budovania infraštruktúry a stimulácie trhu s vozidlami na alternatívne pohony,
  • pestrý odborný program,
  • zábavu pre celú rodinu a v neposlednom rade na výbornú kávu.

Počas 6 dní získate odpovede na vaše otázky, informácie o nových možnostiach využitia, podpory alebo zapojenia sa do tohto celosvetového trendu.

Interaktívna výstava a jej sprievodný program sú určené širokej a odbornej verejnosti, firmám, samosprávam či akademickej obci.

Cieľom je predovšetkým budovanie povedomia, búranie mýtov a komunikovanie širokého záberu elektromobility/ekomobility pre bežný život všetkých cieľových skupín.

Viac informácií nájdete aj na stránke SARIO: https://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/ekomobilita-slovensko-l-dobry-napad

 

Kontakt

Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky
Mlynské nivy 44/A
827 15 Bratislava 212
IČO: 00686832

info@economy.gov.sk
00421 2 4854 1111
f www.facebook.com/mhsr.sk